• Rekonštrukcia jedálne

rekonštrukcia našej jedálne bola úspešne dokončená! Jedáleň teraz vyzerá sviežo a nový dizajn prináša niekoľko vylepšení, vrátane väčšieho priestoru, nového nábytku a lepšieho osvetlenia. Verím, že to prinesie pozitívny vplyv na našu atmosféru a zlepší celkový zážitok počas stravovania v našej spoločnej jedálni.

Ďakujeme vám za trpezlivosť počas obdobia rekonštrukcie.

• Jarná brigáda

srdečne vás pozývame na dobrovoľnícku brigádu našej materskej školy, ktorá sa koná pri príležitosti Dňa Zeme, dňa 22. apríla. Brigáda sa bude konať v čase od 8:00 do 12:00 hod.

Hlavnou úlohou tejto brigády bude vypratanie skladu, a preto by sme ocenili predovšetkým mužskú pomoc.

• DOD ZŠ Za kasárňou

• S potešením Vám oznamujeme, že predškoláci dňa 5.4. 2024 o 9:00 hod. navštívia miestnu základnú školu. Táto návšteva je zameraná na to, aby sa naše deti mohli oboznámiť s prostredím základnej školy a získali predstavu o tom, čo ich čaká po skončení materskej školy. Budeme mať možnosť spoznať učiteľov, obzerať si triedy a hrať sa na školskom dvore.

• Návšteva knižnice

• Informácia o nadchádzajúcej návšteve knižnice na Kutuzovovej, ktorá je súčasťou našej výchono - vzdelávacej činnosti. Návšteva sa ukutoční dňa 10.4. 2024. Táto aktivita je určená iba pre predškolákov.  Návšteva knižnice je skvelou príležitosťou pre naše deti objavovať svet kníh a literatúry.

• Science Workshopy

• Vzdelávanie hrou, chémia s radosťou. Dňa 16.04.2024 od 9:30 hod do 10:15 hod.  sa deti hravou a zábavnou formou zoznámia s vedným odborm  ako je  chémia. Cieľom projektu George Science je zlepšiť prístup ku kvalitnému vzdelaniu pre všetky deti od útleho veku a zabezpečiť záujem o vedné odbory. Zrealizujú sa 3 pokusy - polymérové červy, sopečná erupcia a výroba slizu.

• Sadenie muškátov

• Spoločne sme sadili muskáty, ktoré teraz krášlia okná našej škôlky. Tešíme sa na to, ako tieto kvety každý deň budú rozkvitať a prinášať čarovnú atmosféru do našich priestorov.

Táto skvelá aktivita nielenže učí naše deti o starostlivosti o rastliny a zodpovednosti, ale aj prispieva k estetickému obohateniu našej škôlky.

Ďakujeme vám, že ste nám dali príležitosť zapojiť sa do takejto krásnej činnosti, ktorá nám prináša radosť.