• Poďakovanie za účasť na jarnej brigáde

• Milí rodičia, priatelia školy.

Ďakujeme všetkým, ktorí si našli čas a zúčastnili sa jarnej brigády, ako úprave a údržbe areálu našej záhradky. Spoločne sme vyčistili ihrisko, pristrihli sme kríky a posadili kvietky.

Brigáda nie je iba o fyzickej práci, ale aj o budovaní spoločenstva a našej komunity.

Všetkých, ktorí sa zúčastniť nemohli, radi privítame nabudúce.

Ešte raz všetkým ďakujeme za ochotu a nadšenie, vážime si Váš čas a energiu, ktorú ste venovali pre deti a naše krajšie ihrisko.

• Pozvánka - JARNÁ BRIGÁDA

• Milí rodičia a priatelia školy, pozývame Vás na zapojenie sa do jarnej brigády, úpravy areálu našej materskej školy (hrabanie lístia, strihanie kríkov, zametanie), v termíne, streda, dňa 21.2.2024 od 15:00 - 17:00.

Prineste si so sebou dobrú náladu, pracovné rukavice s náradím a chuť do práce.

Uvítame koláčiky od mamičiek :-)

Tešíme sa na Vás a spoločne strávený čas.

Jarná záhradka - Flog.sk

• Zážitok v mobilnom planetáriu

• bol pre deti nebeský! Doslova! Ich oči žiarili ako hviezdy, prišli ako pozemské tvory a odchádzali ako malí astronauti, pripravení objaviť nové svety... alebo aspoň naštudovať svetelné efekty na stropnej "kožušinke". Pozrite sa na ich vesmírne dobrodružstvo na fotkách nižšie

• Mobilné planetárium

• Dňa 12. februára sa naše školské priestory premenia na úžasné planetárium! Áno, dobre ste počuli! Máme tú česť pozvať vás na jedinečnú príležitosť nahliadnuť hlboko do hviezd a objaviť tajomstvá vesmíru priamo z pohodlia nášej školskej triedy.

Prostredníctvom programu sa deti zrozumiteľnou formou rozprávky oboznámia so základnnými javmi  astronómie – deti sa napr. môžu dozvedieť, prečo sa na Zemi strieda deň a noc, ako sa nazývajú fázy Mesiaca, ako sa volajú najznámejšie súhvezdia alebo prečo v meste nemôžeme pozorovať hviezdy a prečo jablko padá zo stromu dole na zem.

• Karneval

• Raz za rok sa na scénu dostáva  veselý svet karnevalu. Toto je ten čas, keď sa deti premenia na živé a pestrofarebné masky a veru nebáli sa byť kreatívni - či už ide o obliekanie sa do rôznych kostýmov, pridávanie bláznivých doplnkov alebo dokonca maľovanie tvárí do veselých vzorov a farieb.

Ale karneval nie je len o móre farieb a kostýmov! Je to tiež o oslave a spoločenstve. Znie veselá hudba a ľudia tancujú, súťažia a žonglujú ako nikdy predtým!  A takto sa nám podarilo zachytiť nezabudnuteľnú jazdu plnú zábavy, radosti a bláznivých momentov na tomto ročnom karnevale!